KONTAKTY

EAS Opava s.r.o.
Krnovská 691/169
747 07, OPAVA
tel: +420 603517588
info@hifiopava.cz
EAS Opava s.r.o., C 38884 vedená u Krajského soudu

ARCAM

Řadit podle 
Výrobce  

novinka

ARCAM

ARCAM je dalším kamínkem, který dokonale zapadá do mozaiky námi nabízených značek. Historie této značky se začala psát na Cambridgské universitě v r. 1972, kdy několik nadšených příznivců perfect soundu, postavilo první zesilovač, jako protipól masového nástupu japonských producentů elektroniky.

Zpočátku se jednalo o zakázkovou výrobu pro malý okruh nadšenců. Jako zlomový bod v historii Arcam se ukázal rok 1976 kdy byl vyroben zesilovač A 60 v plánované sérii 50ti kusů. Skutečnost byla taková, že se jich prodalo celkem 30 000!

Příchod nových technologií se stal pro tým Arcam velkou výzvou. Strategie je od začátku jasná. Nekompromisní konstrukce, vysoká kvalita provedení, elegantní nadčasový design a samozřejmě perfect sound.

Čas ukázal, že to byla správná cesta a mnohé ocenění na poli hifi a home cinema, po celém světě o tom jasně vypovídá!

V současné době ARCAM nabízí stereofonní systémy a domácí kina té nejvyšší kvality v různých variantách. Stereo vyrábí od CD-Receiveru SOLO MINI, přes klasiku integrovaných, po dělené zesilovače. Stereo doplňuje ucelená řada kvalitativně přizpůsobených CD a SACD přehrávačů.

Stejně ucelená je i série pro domácí kina. Od DVD Receiverů 2.1, přes klasické AV receivery až po dělený 9 kanálový systém pro opravdové filmové labužníky. DVD přehrávače přehrávají SACD a DVD A.

Jedno však mají tyhle mašinky společné, ať už se jedná o jakýkoli produkt od této značky. Je to vysoká kvalita ve všech úhlech pohledu. Ta je pro ARCAM rozhodující. Je to značka pro klientelu, která má vysoké nároky, váží si sama sebe a chce se v tomto oboru vymezit a odlišit!

V posledních letech Arcam velmi blízce spolupracuje s další věhlasnou ostrovní značkou Tannoy. Přesvědčili jsme se o tom, že jim to spolu opravdu sedí. Přesvědčte se taky!

YmQ0MzJ