KONTAKTY

EAS Opava s.r.o.
Krnovská 691/169
747 07, OPAVA
tel: +420 603517588
info@hifiopava.cz
EAS Opava s.r.o., C 38884 vedená u Krajského soudu

NOVINKY VE SVĚTĚ HIFI / DEVIALET

Řadit podle 
Výrobce  

novinka
doprava zdarma


novinka
doprava zdarma


novinka
doprava zdarma


novinka
doprava zdarma

Francouzská firma Devialet zabývající se hign-end elektronikou vyvinula v roce 2004 průlomovou technologii technologii zesilovačů ADH®, kterou momentálně využívají všechny Devialet produkty.

Tato významná inovace slouží k bezchybné zvukové reprodukci a eliminuje jakékoliv možné zkreslení. Jedná se o meřitelně nejlepší zvuk na dnešním trhu. A to je pouze první krok ve vyrtvalém usílí této firmy na poli výzkumu a vývoje.

Druhým technickým průlomem firmy Devialet je technologie nazvaná SAM®, neboli Speaker Active Matching. Tato technologie využívající databáze reproduktorů, vypočítá pro nízké frekvence takový signál, aby reproduktory dokázaly reprodukovat přesnou kopii nahrávky.

Výrobou ve Francii s pomocí partnerů specializující se na luxusní výrobky a zárověň i s pomocí hráčů v leteckém průmyslu, je Devialet nejen vyjímečným produktem na poli zvuku, ale zároveň i ve svém neotřelém designu.

Momentálně jsou na trhu 4 verze Devialetu a to Devialet 120, Devialet 200, Devialet 400 a Devialet 800, z čehož první dva jsou stereo a další dva fungují jako Dual Mono, tedy pro každý kanál je vyhrazen jeden Devialet. Jednotlivé modely se pak od sebe liší především svým výkonem. Všechny verze mají síťový vstup ( pomocí aplikace Devialet AIR ), USB, analogový, koaxialní digitální i optický vstup. Jednotlivé vstupy se pak dají přenastavovat pomocí webové aplikace na stránce výrobce. Tato stránka rovněž slouží i pro vybrání použitých reproduktorů a umožnujě tak využítí funkce SAM®.

YTViM