KONTAKTY

EAS Opava s.r.o.
Krnovská 691/169
747 07, OPAVA
tel: +420 603517588
info@hifiopava.cz
EAS Opava s.r.o., C 38884 vedená u Krajského soudu

MULTIROOM / SONOS - multiroom bezdrátový

Řadit podle 
Výrobce  

novinka


novinka


novinka
 

 


MULTIROOM / SONOS - multiroom bezdrátový

\"\"

Bezdrátové síť SonosNet 2.0 :

Klíčem k hudebnímu systému, který přehrává hudbu po celém vašem domě či bytě je bezdrátová síť s co největším pokrytím. To je důvod proč Sonos vytvořil SonosNet 2.0 - bezdrátovou síť s výkonem a dosahem splňující požadavky multiroomového hudebního systému. Je-li běžná bezdrátová síť přetížena a nebo pracuje-li na hranici svého dosahu, mohly by vznikat ozvěny nebo zpoždění v reprodukci hudby. Ne ale se bezdrátovou sítí SonosNet. Každá jednotka funguje jako přijímač, ale také jako vysílač bezdrátové sítě. Proto má celý systému mnohonásobně větší pokrytí a rychlost než běžná síť. Aby bylo možné dosáhnout takto výkonné sítě byla použita technologie MIMO.

Co je to technologie MIMO :

Multiple-input multiple-output (MIMO), česky více vstupů více výstupů, je rádiová komunikace využívající fenoménu vícecestné šíření k zvýšení propustnosti a dosahu nebo k snížení počtu přenosových bitových chyb.

Samostatnost sítě SonosNet 2.0 :

V bezdrátové síti SonosNet 2.0 mohou komunikovat pouze jednotky systému Sonos, není tedy možné aby jste připojili svůj notebooku nebo iPhone přímo k této síti.Proto je nutné alespoň jednu jednotku připojit kabelem k routeru. Tím získáte přístup k hudbě uložené ve vašem počítači, na externím pevném disku nebo jiném úložném zařízení, a také k internetu. Díky připojení k internetu můžete využívat hudebních servisů a internetových rádií (přes 25 000 radiových stanic z celého světa) zdarma.

Technické specifikace sítě SonosNet 2.0 :

Síť je zabezpečená pomocí AES-encrypted 128-bitvého šifrování. Se skrytým SSID a sdílením dat pomocí peer-to-peer.

NmVhM