KONTAKTY

EAS Opava s.r.o.
Krnovská 691/169
747 07, OPAVA
tel: +420 603517588
info@hifiopava.cz
EAS Opava s.r.o., C 38884 vedená u Krajského soudu

CABASSE / Stream

Řadit podle 
Výrobce  

novinka


novinka
akce


novinka

Novinky Stream Source a Stream 1

Hi-Fi streaming kdekoli v domě

Cabasse avizuje uvedení systému Stream 1 a Stream Source a současně tedy také vytvoření ucelené řady spolu s již dříve představenými Stream 3. Celá řadas vznikla za účelem rozšíření možností poslechu v rámci celého domu. Připoj, přehrávej a užívej.

Vaše hudba je svobodná, buďte i vy

Streamujte svou hudební knihovnu kamkoli v domě pomocí DLNA (Wifi/Ethernet) a aplikace Cabasse pro Apple i Android anebo hudbu uloženou ve vašem telefonu pomocí BT nebo Wifi.

Získejte přístup ke své hudební knihovně odkudkoli, procházejte alba, interprety nebo jednotlivé žánry.

Zázraky svobody

Tvar následuje funkci: naslouchejte 63 letému vývoji a zkušenostem se stavbou koaxiálních měničů a high-end elektroniky. Díky zařízením Stream dokáže Cabasse zkombinovat vysoké nároky na kcvalitu zvuku s možností svobodné volby.

Svobodné volby širokého spektra kompatibilních formátů (MP3, PCM, WAV, WMA, AIFF, AAC, FLAC up to 96kHz/24 bits…) a současně i zdroje využitého pro skladování zvukových souborů (PC/Mac, ext. HDD, USB klíčenky, tablety, smartphony, internet).

Stáhněte si zdarma ovládací aplikaci Cabasse app na vaše zařízení a užívejte si digitální spojení na všech Stream zařízeních ve své domácí síti.

Stream 1 : 360st. Hifi zvuk

Ať už Stream 1 leží, stojí, nebo visí, díky Cabasse koaxiální technologii nabízí Stream 1 dokonale vyrovnaný projev všemi směry¨a všichni si tedy mohou rovnocenně užít kvalitní reprodukce. Využitím USB vstupu a integrovaného DLNA přehrávače je možné připojit jakýkoli USB disk obsahující hudební soubory pro okamžité sdílení napříč všemi do sítě připojenými Stream přehrávači nebo Cabasse aplikací.

\"\"

 

Stream Source: připojený zdroj hifi

Zasvěťte své hifi do tajů streamování. Díky mimořádně kvalitnímu DA převodníku zásobí Stream Source  vaši aparaturu tím nejlepším z vašich hudebních souborů,  a to od MP3 až po 96kHz FLAC. A stejně jako u Stream 1 je k dispozici okamžité BT připojení s NFC vybavenými telefony a tablety. A stejně jako ostatní zařízení rodiny Stream produktů je současně vybavený vTuner internetovým rádiem, které umožní přístup k tisícům radiostanic po celém světě.

MTIyNz