ARCAM

Řadit podle 
Výrobce 

ARCAM FMJ CD17empty
CD 17 nabízí ve své cenové kategorii to nejlepší na trhu. Díky DA převodníkům Wolfson 8731 poskytuje nebývale detailní a dynamický zvuk. Dálkově ovladatelný.

 


ARCAM  AVR 450empty
AV receiver 7.1 7x90W – 8 ohm. Ovládání pomocí aplikace v iPad-u. Možnost 2. nezávislé, stereo zóny. FM/DAB/DAB+ tuner. Odstup SŠ : 100 dB, pří stereo direct : 110 dB. 7x HDMI vstup, 3x komponent

 


ARCAM  AVR 750empty
AV receiver 7.1 7x100W – 8 ohm. Ovládání pomocí aplikace v iPad-u. Možnost 2. nezávislé, stereo zóny. FM/DAB/DAB+ tuner. Odstup SŠ : 100 dB, pří stereo direct : 110 dB. 7x HDMI vstup, 3x komponent

 


ARCAM irDacempty
Digital – analog převodník. TI PCM1796, vstupy : 2x USB, 2x SPDIF, 2x optika, výstup : 1x analog RCA, 1x koax digital, frekvenční rozsah : 10Hz — 20kHz, ±0.1dB, harmonické zkreslení : 0.002%, odstup

 


ARCAM  airDacempty
Digital – analog převodník s podporou UPnP / Airplay, TI PCM5102, vstupy : Airplay / UpnP (WiFi/LAN), 1x SPDIF (Coax), 1x Toslink Optical, výstup : 1x RCA analog, 1x koaxial, frekvenční rozsah : 10Hz

 


ARCAM  rPACempty
Digital – analog převodník USB – RCA. TI PCM5102, Vstup : USB (Asynchronní), výstup : 1x RCA analog, sluchátkový výstup 3,5 mm jack,frekvenční rozsah : 10Hz — 20kHz, ±0.1dB, harmonické zkreslení :

 


ARCAM  rBLINKempty
Přijímací stanice pro streamování hudby přes Bluetooth, převodník TI PCM5102, výstupy : 1x koax digital, 1x analog RCA stereo, frekvenční rozsah : 10Hz — 20kHz, ±0.1dB, harmonické zkreslení : 0.002%,

 

ARCAM

ARCAM je dalším kamínkem, který dokonale zapadá do mozaiky námi nabízených značek. Historie této značky se začala psát na Cambridgské universitě v r. 1972, kdy několik nadšených příznivců perfect soundu, postavilo první zesilovač, jako protipól masového nástupu japonských producentů elektroniky.

Zpočátku se jednalo o zakázkovou výrobu pro malý okruh nadšenců. Jako zlomový bod v historii Arcam se ukázal rok 1976 kdy byl vyroben zesilovač A 60 v plánované sérii 50ti kusů. Skutečnost byla taková, že se jich prodalo celkem 30 000!

Příchod nových technologií se stal pro tým Arcam velkou výzvou. Strategie je od začátku jasná. Nekompromisní konstrukce, vysoká kvalita provedení, elegantní nadčasový design a samozřejmě perfect sound.

Čas ukázal, že to byla správná cesta a mnohé ocenění na poli hifi a home cinema, po celém světě o tom jasně vypovídá!

V současné době ARCAM nabízí stereofonní systémy a domácí kina té nejvyšší kvality v různých variantách. Stereo vyrábí od CD-Receiveru SOLO MINI, přes klasiku integrovaných, po dělené zesilovače. Stereo doplňuje ucelená řada kvalitativně přizpůsobených CD a SACD přehrávačů.

Stejně ucelená je i série pro domácí kina. Od DVD Receiverů 2.1, přes klasické AV receivery až po dělený 9 kanálový systém pro opravdové filmové labužníky. DVD přehrávače přehrávají SACD a DVD A.

Jedno však mají tyhle mašinky společné, ať už se jedná o jakýkoli produkt od této značky. Je to vysoká kvalita ve všech úhlech pohledu. Ta je pro ARCAM rozhodující. Je to značka pro klientelu, která má vysoké nároky, váží si sama sebe a chce se v tomto oboru vymezit a odlišit!

V posledních letech Arcam velmi blízce spolupracuje s další věhlasnou ostrovní značkou Tannoy. Přesvědčili jsme se o tom, že jim to spolu opravdu sedí. Přesvědčte se taky!

NDMxZ