DYNAUDIO Excite X32
Sloupová reprosoustava 2.5 pásmová s basreflexem
Fascinující muzikálnost v klasické formě: Dynaudio X32. Atraktivní, štíhlá linie sloupové reprosoustavy v kombinaci s perfektním zvukem. X 32 využívá dva nově vyvinuté středobasové reproduktory. Byla navržena jako tradiční dvoupásmová soustava, ale využívá výhod duálních driverů, kde dva systémy magnetů a dvě membrány zaručují, že i ty nejnižší tóny jsou reprodukovány autenticky. Specifické
 


DYNAUDIO

Řadit podle 
Výrobce 

DYNAUDIO Focus 220empty
DYNAUDIO Focus 220 - dvoupásmová sloupová reprosoustava. Basové reproduktory s membránou MagnesiumSilikatPolymer ( MSP ) s průměrem 175mm. Výšková kalota s hedvábným vrchlíkem s průměrem 28mm.

 


DYNAUDIO Excite X32empty
Fascinující muzikálnost v klasické formě: Dynaudio X32. Atraktivní, štíhlá linie sloupové reprosoustavy v kombinaci s perfektním zvukem. X 32 využívá dva nově vyvinuté středobasové reproduktory. Byla

 


DYNAUDIO Focus 140empty
DYNAUDIO Focus 140 - dvoupásmová regálová reprosoustava. Basový reproduktor s membránou MagnesiumSilikatPolymer ( MSP ) s průměrem 175mm. Výšková kalota s hedvábným vrchlíkem s průměrem 28mm.

 


DYNAUDIO Audience 122empty
DYNAUDIO AUDIENCE 122 - dvoupásmová sloupová reprosoustava. Basové reproduktory s membránou MagnesiumSilikatPolymer ( MSP ) s průměrem 145mm. Výšková kalota s hedvábným vrchlíkem s průměrem 28mm.

 


DYNAUDIO Audience 52 SEempty
DYNAUDIO Audience 52 SE- dvoupásmová regálová reprosoustava. Basový reproduktor s membránou MagnesiumSilikatPolymer ( MSP ) s průměrem 175mm. Výšková kalota s hedvábným vrchlíkem s průměrem 28mm.

 


DYNAUDIO Excite X16empty
Příkladný výkon soustavy Excite X16 poskytuje maximální zvukový zážitek. Silné basy, přirozené střední tóny a transparentní výšky – jakýkoliv druh hudby, jakýkoliv systém. Excite X16 využívá nového 18

 

DYNAUDIO

 

 


Firma Dynaudio již více než 30 let vyvíjí a vyrábí reproduktory a reprosoustavy té nejvyšší kvality. Její reprosoustavy a aktivní systémy je možno vidět v nejlepších a nejmodernějších nahrávacích studiích světa.

V posledních letech Dynaudio pracuje také na vývoji auto hi-fi a spolupracuje s VW a Volvo pro něž vyrábí na zakázku vícekanálové ozvučení některých modelů jejich automobilů. V oblasti domácí audiotechniky jsou to klasické dvoukanálové stereo sestavy i sestavy pro domácí kino včetně centrálních reproboxů a subwooferů.

 


 

ZTY0NWFk