Úvod »MARANTZ»Koncové zesilovače » Marantz NR 1506


        

Marantz NR 1506

AV receiver, WIFI, BT

 

Číslo produktu: 488
Výrobce: MARANTZ
EAN kód: 4951035056325
Barevné provedení:

Marantz NR 1506

AV Receiver

Dostupný od srpna 2015.

Nový NR1506 A/V receiver nabízí rozšířené možnosti připojení včetně vestavěného Wi-Fi a BT. Součástí vyýbavy je samozřejmě i AirPlay a proto můžete poslouchat hudbu uloženou na Apple mobilním zařízení.

Užívejte si zvuku svých oblíbených soundtracků ve vysokém rozlišení, NR-1506 je proto vybaven vyspělým 32-bit DSP procesorem s podporou všech aktuálních formátů včetně Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Výkonová sekce používá diskrétní výkonové tranzistory a totožnou konstrukci pro všech 5 kanálů a zvládá zatížení 4 Ohmy.

Vylepšená sekce zpracování obrazu je osazená celkem 6ti HDMI vstupy (včetně jednoho předního) a všech 5 zadních vstupů je plně kompatibilní s 4K Ultra HD video včetně varianty o frekvenci 60Hz, 4:4:4 barevným spektrem a formátem 21:9. Zásadním posunem oproti loňsku je implementace nové ochrany proti kopírování 4K videa - HDCP 2.2. Součástí je samozřejmě i funkce ARC, která umožní jediným HDMI kabelem propojit obraz do TV a současně zvuk z ní.

Vestavěné Wifi a BT

Díky bezdrátové konektivitě Wifi a BT a vylepšené zdvojené anténě RF přenašeče je bezdrátový přenos stabilní a kvalitní i v místech s hustou zástavbou. K internetu se můžete připojit jak pomocí klasické RJ45 - LAN portu tak i bezdrátově a poslouchat tak Spotify Connect nebo jiné streamovací služby. Vybírat můžete samozřejmě i z tisíců internetových  stanic z celého světa.

Certifikace DLNA 1.5 pak ještě dále rozšiřuje možnosti zařízení z hlediska přehrávání obsahu v domácím úložišti nebo na síti.

Plná podpora specifikace 4K Ultra HD.

Nejenže umí zpracovávat 4K Ultra HD 3840 x 2160 px, ale současně zvládá i HDR (High dynamic Range) a Wide Colour Gamut kompatibility, klíčové komponenty  specifikace BT.2020 4K Ultra HD videa.

5ti kanálový disrkétní zesilovač s Eco režimem

Výkonová sekce zesilovače obsahuje diskrétní součástky s vysokým výstupním výkonem, identické pro všechny kanály(50W (20Hz~20kHz, .08%THD, 8 ohm)a zatížitelností od 4 Ohm.

Zdvojený sub výstup

NR1506 je vybavený dvojitým výstupem pro subwoofer a vy tedy můžete připojit dvojici menších subwooferů namísto jediného velkého. To semůže pozitivně projevit na celkově lepším vykrytí prostoru, zamezení rušivým akustickým jevům a bas tak může být celkově klidnější, hlubší a detailnější.

Audyssey Bronze

Pomocí přiloženého mikrofonu a jeho stojanu změří Audissey MultiEQ chování a vzdálenost všech reproduktorů již při počátečním nastavení a to zcela automaticky. Následně generuje precizní DSP korekci, která má za úkol eliminovat akustické problémy v místnosti.

Snadné nastavení, snadný provoz.

Díky exklusivní funkci Setup Assistant v kombinaci s Quick Start Guide není problém se připojit a nakonfigurovat celé zařízení během okamžiku.

Nová ovládací aplikace

Stáhněte si novou Marantz 2015 AVR Remotre App a ovládejte NR1506 svým mobilním telefonem, tabletem nebo konfigurujte celý AV receiver.

Přední panel s USB

USB konektor na přendím panelu zařízení vám umožní připojit telefon nebo tablet a je kompatibilní s USB disky a NAS zařízeními.

Barevně rozlišené reproduktorové terminály

Především z důvodu snazší instalace je NR1506 osazený horizontální řadou prémiových reprokonektorů s jednoznačným barevným označením, prakticky znemožňující špatné zapojení.


o

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZjAyMz