Úvod »CAMBRIDGE AUDIO»MINX Reprosoustavy » CAMBRIDGE AUDIO Minx system 325


        

CAMBRIDGE AUDIO Minx system 325

Repro systém Minx 20 + sub X500

 

Číslo produktu: 446
Výrobce: CAMBRIDGE AUDIO
Barevné provedení:

Nový reproduktorový systém pro ty, kteří nechtějí mit v obývacím pokoji robustní, nehezké reproduktorové soustavy, ale zároveň milují filmy a hudbu. Jedná se o novinku, která svým provedením změní zažitá dogmata o malých reprosoustavách. Systém je v provedení 5.1.

„Cambridge Audio Minx jsou výsledkem tříletého vývojového programu a představují schopnost Cambridge Audia vyrobit reprosoustavy, kde je technologický pokrok takový, že doslova přepracovává obecně přijímaná základní pravidla elektroakustiky.“

Srdcem Cambridge Audio Minx je málo obvyklý zcela plochý „celopásmový" měnič Balanced Mode Radiator, který funguje na principu pístu ve vlastní kompletně oddělené komoře a směrem k zadní straně je vyplněn stále účinnější tlumící hmotou, která zabraňuje vzniku nežádoucího vlnění. Tato vyjímečná konstrukce umožní reproduktorům poskytnout čistý, dynamický a nadprůměrně prokreslený zvuk, za který by se nemusely stydět ani výrazně větší reproduktory. V kmitočtovém spektru jsou výšky zřetelné a zároveň prosté jakékoli agresivity nebo cizorodého zabarvení. Reprodukce středů je čistá, dostatečně dynamická, frekvenčně vyrovnaná a s přesahem i do basového pásma. Tam už však plynule přebírá otěže velmi povedený aktivní subwoofer produkující hutné a razantní basy. Tato sestava má schopnost navození prostoru přímo ukázkové v pravolevém i předozadním směru. Jsou v prodeji v bílé nebo černé lesklé barvě.

Satelit má rozměr 154 x78 x 85 mm a hmotnost třičtvrtě kilogramu, má dva reproduktory typu BMR o průměru 6 cm, frekvenční rozpětí je 130Hz-20kHz a výkon 75W.

Rozměry subwoferu jsou 311 x 266 x 278 mm a jeho výkon je 300W má jeden aktivní zařič o průměru 200 mm, který míří vpřed a pasivní se spodním vyzařovaním, jeho hmotnost je 7,5 kg.

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první.

ZDU2YTViY