DALI


DALI

Při poslechu DALI reproduktorů, nebudete moci ukázat na přesné umístění reproduktorů. Slyšíte zvuk přesně tak, jak interpret zamýšlel. Například, když umělec chce, abyste slyšeli zvuk přicházející z určitých úhlů, tak reproduktory DALI to opravdu zvládnou mistrně a dokonale.

Reproduktory DALI vytváří skutečný 3D zvuk ve stereu i v domácím kině.

DALI reproduktory vynikají lineární impedancí v celém kmitočtovém pásmu, která vytvoří lepší pracovní podmínky pro připojený zesilovač, což následně vede k vyššímu rozlišení. Všechny reproduktory jsou pečlivě kontrolovány a testovány. Řada komponentů je ručně vyrobena, což zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu provedení. Celá modelová řada se vyrábí v Dánsku.

Při výsledném ladění reprosoustavy usilují technici Dali o přesné sladění reproduktorů, vyhybky a skříně. Výsledkem je mimořádný zvukový obraz a soudržný zvuk bez jakékoliv nežádoucí interakce mezi jednotlivými reproduktory.

DALI usnadňuje integraci vašich reproduktorů v jakékoli místnosti.

DALI reproduktory vyplní širokou oblast poslechové místnosti hladkým a uceleným zvukem. Navrhli jsme design našich reproduktorů pro optimální frekvenční odezvu (v souladu akustického tlaku bez ohledu na četnost), a to i pro posluchače sedící mimo střední osu poslechu.

V mnoha případech jsme použili silné vnitřní vyztužení a oddělené komory pro účinné snížení zabarvení zvuku. Výsledkem snahy a naší představy je opravdu vynikající zvukové podání reproduktorů DALI, což potvrzují četná odborná hodnocení po celém světě.

OGNlYTM0NT